STRZELEC

szkolenia strzeleckie wrocław

Już od pierwszych zajęć na strzelnicy kursanci poznają coraz to bardziej zaawansowane techniki. Po kilku lekcjach takie zagadnienia, jak chwyt broni, celowanie, ściąganie spustu czy zmiana magazynka nie stanowią już problemu. Umożliwiamy strzelanie z różnych rodzajów broni, w różnych postawach (stojącej, klęczącej i leżącej), uczymy też strzelania szybkiego oraz w ruchu. Pierwszy etap tego cyklu szkoleniowego świetnie nadaje się na imprezy integracyjne.

PODSTAWOWE INFORMACJE O SZKOLENIACH Z RÓŻNYCH RODZAJÓW BRONI

Szkolenie broń krótka

Cztery poziomy plus dla wybranych poziom piąty.

Szkolenie karabinek szturmowy

Pięć poziomów plus dla wybranych poziom szósty.

Szkolenie shotgun

Jeden poziom otwierający nowe możliwości na wyższych poziomach.

Szkolenie strzelectwo wyborowe

W przygotowaniu.

OPERATOR

kurs strzelania wrocław

Kursant nauczy się używać kilku rodzajów broni w jednej akcji oraz dokonywać jej zmiany w sytuacji awarii broni głównej. Konfigurować oporządzenie tak by łatwo było operować kilkoma sztukami broni. Nauczy się nowych dalszych technik w zakresie posługiwania się bronią krótką i długą. Osoby które ukończyły "Strzelectwo wyborowe" będą mogły kontynuować szkolenie w zakresie technik snajperskich.

ZESPÓŁ

nauka strzelania wrocław

Proponujemy zajęcia doskonalące działanie w zespole oraz taktykę w terenie zalesionym. Oferujemy naukę różnych technik wzajemnego ubezpieczenia, oraz dalsze techniki posługiwania się bronią. Osoby które ukończyły szkolenie snajperskie będą mogły przejść szkolenie w zakresie działania par snajperskich.

SDA

Organizujemy szkolenia strzeleckie na terenie Wrocławia i okolic.